Linde sīkfailu politika

Šī sīkfailu politika attiecas uz uzņēmuma Linde tīmekļa vietni, kas norādīta uzdrukā.

ES tiesību akti pieprasa, lai visi tīmekļa vietņu operatori informētu vietņu apmeklētājus par sīkfailu un līdzīgu tehnoloģiju izmantošanu, piem., pikseļiem (turpmāk “sīkfailiem”), un iegūtu lietotāja piekrišanu šādu sīkfailu izmantošanai.

Piekrišana par sīkfailu izmantošanu

Apmeklējot mūsu tīmekļa vietnes pirmo reizi, jūs redzēsit mūsu sīkfailu reklāmkarogu un, noklikšķinot uz sīkfailu iestatījumiem, tiks atvērts mūsu privātuma preferenču centrs. Šeit jūs varat veikt izvēli un kontrolēt mūsu sīkfailus savā ierīcē.

Kas ir sīkfaili?

Sīkfaili ir nelieli teksta faili, kas tiek nosūtīti uz jūsu ierīci (datoru, klēpjdatoru, viedtālruni, planšetdatoru), kad apmeklējat tīmekļa vietni. Sīkfaili tiek saglabāti jūsu ierīces pārlūkprogrammas failu direktorijā. Apmeklējot tīmekļa vietni atkārtoti, jūsu pārlūkprogramma nosūta šos sīkfailus atpakaļ uz attiecīgo tīmekļa vietni, lai katrā apmeklējuma reizē tīmekļa vietne atpazītu jūsu ierīci un uzlabotu izmantošanas ērtības. Izmantojot sīkfailus, mēs varam, piemēram, pielāgot tīmekļa vietni, lai tā labāk atbilstu jūsu interesēm, vai saglabāt paroli, lai jums to katru reizi nevajadzētu atkārtoti ievadīt.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka bez sīkfailiem dažas mūsu tīmekļa vietnes funkcijas, iespējams, vairs nedarbosies vai nedarbosies pareizi.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par sīkfailiem un par to vispārīgajiem darbības principiem, lūdzu, apmeklējiet vietni www.allaboutcookies.org vai www.youronlinechoices.eu.

Sīkfailu kategorijas

Atkarībā no sīkfailu funkcijas un paredzētā mērķa tie iedalās šādās kategorijās: obligātie sīkfaili, veiktspējas sīkfaili, funkcionālie sīkfaili un mērķorientētie sīkfaili.

Obligātie sīkfaili
Obligātie sīkfaili ir nepieciešami, lai būtu iespējams pārvietoties mūsu tīmekļa vietnēs, kā arī tīmekļa vietnes pamatfunkciju darbībai. Obligāto sīkfailu piemēri ir šādi: pieteikšanās sīkfaili, iepirkumu groza sīkfaili vai sīkfaili, lai atcerētos jūsu sīkfailu iestatījumus. Bez šiem sīkfailiem dažas pamatfunkcijas nebūs pieejamas. Obligātie sīkfaili vienmēr ir aktīvi, un tie tiks izmantoti bez jūsu piekrišanas.

Ciktāl informācija, kas apstrādāta saistībā ar obligātajiem sīkfailiem, ir kvalificējama kā personas dati, šādas apstrādes tiesiskais pamats ir Linde leģitīmās intereses izmantot tīmekļa vietni (VDAR 6. panta 1. punkta (f) apakšpunkts).

Veiktspējas sīkfaili
Veiktspējas sīkfaili jeb analītiskie sīkfaili apkopo informāciju par jūsu tīmekļa vietņu izmantošanas paradumiem. Šie sīkfaili identificē, piem. jūsu interneta pārlūkprogrammu, operētājsistēmu, apmeklētās tīmekļa vietnes, tīmekļa vietņu apmeklējumu ilgumu un skaitu, iepriekš apmeklētās tīmekļa vietnes, visbiežāk apmeklētās tīmekļa vietnes un radušās kļūdas. Apkopotā informācija ir anonīma. Pēc tās nav iespējams identificēt personu. Šie sīkfaili ir paredzēti tikai, lai novērtētu un uzlabotu mūsu tīmekļa vietņu izmantošanas iespējas.

Ciktāl informācija, kas apstrādāta saistībā ar veiktspējas sīkfailiem, ir kvalificējama kā personas dati, šādas apstrādes tiesiskais pamats ir jūsu sniegtā piekrišana (VDAR 6. panta 1. punkta (a) apakšpunkts).

Funkcionālie sīkfaili
Funkcionālie sīkfaili vietnei ļauj saglabāt jau iepriekš ievadītu informāciju un opcijas (piemēram, lietotājvārdu, valodas iestatījumus, izkārtojuma iestatījumus, kontaktpersonu preferences vai jūsu atrašanās vietu), lai piedāvātu jums uzlabotas personalizētas funkcijas. Šos sīkfailus arī izmanto, lai aktivizētu pieprasītās funkcijas, piemēram, video atskaņošanu.

Ciktāl informācija, kas apstrādāta saistībā ar funkcionālajiem sīkfailiem, ir kvalificējama kā personas dati, šādas apstrādes tiesiskais pamats ir jūsu sniegtā piekrišana (VDAR 6. panta 1. punkta (a) apakšpunkts).

Mērķorientētie sīkfaili
Mērķorientētie sīkfaili jeb mārketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piedāvātu jums atbilstošāku un interesēm piemērotāku saturu, lai ierobežotu reklāmu rādīšanas biežumu un novērtētu reklāmas kampaņu efektivitāti. Šie sīkfaili reģistrē, kādu reklamēto vietni apmeklējat un kādu saturu izmantojat. Šādu informāciju var kopīgot ar trešajām personām, piemēram, reklāmdevējiem.

Personas datu apstrādes juridiskais pamats saistībā ar mērķorientētajiem sīkfailiem (ja attiecas) ir jūsu sniegtā piekrišana (6. panta 1. punkta (a) apakšpunkts).

Mūsu tīmekļa vietnē izmantotie sīkfaili

Detalizētu informāciju par mūsu izmantotajiem sīkfailu veidiem skatiet mūsu privātuma preferenču centrā. Šeit jūs jebkurā arī varat laikā sniegt vai atsaukt savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai un/vai mainīt sīkfailu iestatījumus.

Atjauninājumi

Šī sīkfailu politika tiek regulāri atjaunināta.

2020. maijs