Mājas pavāri

AGA propānam ir galvenā loma ēdiena gatavošanā

AGA produkti ir dabiska izvēle gāzes plītīm. Propāna balonu raksturīgās īpašības padara tos par drošākajiem tirgū. Drošībai ir pievērsta īpaša uzmanība jau izstrādes posmā, turklāt balona uzpildīšanas laikā tiek rūpīgi pārbaudīts gan balons, gan arī vārsts.
Mēs gādājam par balonu drošību, lai jūs varētu koncentrēties ēdiena gatavošanai!

Ieteikumi klientiem

Kopenhāgenas labākie restorāni

  1. Restaurant AOC
    Fantastiska ēdiena izbaudīšana skaistā apkārtnē
  2. PS Bar & Grill
    Lieliska vieta vakara iesākumam draugu kompānijā – lielisks ēdiens un atmosfēra, labas cenas
  3. Lélé
    Laba Āzijas virtuve, kurā tiek ieguldīts liels roku darbs, var piesaistīt arī jūsu interesi

Restorānu ieteikumu sūtītājs: Mikaels Jamrozi no Kopenhāgenas (Dānijā)

Ieteicamie produkti

Propāns
Ja meklējat gāzes plītij ērti un droši izmantojamus šķidrās gāzes produktus, AGA ir droša un uzticama izvēle. Ja ar drošību viss ir kārtībā, jūs varat iedziļināties izsmalcinātu aromātu un garšu pasaules sajūtās!

Lasiet vairāk »

AQVIA
Ar AQVIA varat vienkārši pagatavot jūsu izcilajām gardēžu maltītēm ideāli piemērotus dzērienus! Ja vēlaties varat pagatavot gāzētu ūdeni ar īpašu garšu. AQVIA gāzēšanas aparāts ir arī eleganta un iespaidīga virtuves ierīce.

Lasiet vairāk »

Oglekļa dioksīds
Protams, no AGA var iegādāties arī AQVIA gāzēšanas aparātiem nepieciešamo oglekļa dioksīdu. AGA oglekļa dioksīds ir piemērots ne tikai AQVIA, bet arī visiem citiem pārdošanā pieejamiem gāzēšanas aparātiem. Ar vienu 425 gramu balonu pietiek apmēram 60 litriem ūdens (atkarībā no vēlamā burbuļu daudzuma).

Lasiet vairāk »

Vasaras siltums ar propāna palīdzību

Terases sildītāji, kas darbojas ar propānu, ļauj pagarināt terases un vasarnīcas lietošanas periodu, radot mājīgu siltumu rudens periodā.

Parasti gāzes sildītāja aizmugurē ir vieta vismaz 11 kilogramu gāzes balonam. Atcerieties pārbaudīt, vai ventilācija ir pietiekama.