Grilētāji

Ērts un drošs propāna balons grilam

Vai jums vasarā patīk grilēt? Tie, kuriem patīk grilēšana, noteikti spēs novērtēt stingriem kvalitātes noteikumiem atbilstošos, drošos un kvalitatīvos propāna balonus.

Izmantojot AGA caurspīdīgo kompozītmateriāla balonu, ir skaidri saskatāms gāzes apjoms, lai grilēšana nebūtu jāpārtrauc negaidīti. Turklāt ar kompozītmateriāla balonu ir viegli rīkoties, jo tas ir viegli satverams. Raizes nesagādās arī tukšā balona apmaiņa pret pilnu, jo Latvijā ir plašs AGA tirdzniecības tīkls.

Ieteikumi klientiem

“Pavāriet ribiņas kokakolā divas trīs stundas.
Pagatavojiet garšīgu marinādi uz terijaki bāzes,
lai grilējumam būtu īpaša garša!”

Grilēšanas ieteikumu sūtītāja: Sanna Sundholma no Espo Somijā

Ieteicamie produkti

Propāns
Kompozītmateriāla balons lieliski atbilst grilēšanas vajadzībām, jo tas ir īpaši izturīgs, viegls un ērti satverams. Balonam ir arī spiediena vārsts, kuru var viegli pievienot regulatoram.

Lasiet vairāk »

AQVIA
AQVIA gāzēšanas aparāts ir ideāli piemērots arī izmantošanai terasē vai vasarnīcā, jo tam nav nepieciešama elektrība. Ar AQVIA varat viesiem pagatavot svaigu sodas ūdeni, bet, pievienojot citas vielas, — svaigu vasaras boli!

Lasiet vairāk »

Oglekļa dioksīds
Protams, no AGA var iegādāties arī AQVIA gāzēšanas aparātiem nepieciešamo oglekļa dioksīdu. AGA oglekļa dioksīda baloni ir piemēroti ne tikai AQVIA, bet arī visiem citiem pārdošanā pieejamiem gāzēšanas aparātiem. Ar vienu 425 gramu balonu pietiek apmēram 60 litriem ūdens (atkarībā no vēlamā burbuļu daudzuma). 

Lasiet vairāk »