Gāzēšanas aparāti

Ūdens pudeles

AQVIA ŪDENS PUDELE NO TĒRAUDA

AQVIA ūdens pudelei no tērauda ir nerūsošā tērauda skrūvējamais vāciņš un pamatne. Šī modernā pudele nesatur bisfenolu un ir piemērota gan “AQVIA Exclusive”, gan “AQVIA Balance” modeļiem.

Tilpums: 1 litrs

AQVIA ŪDENS PUDELES NO PLASTMASAS

AQVIA ūdens pudeles no plastmasas ir pieejamas baltā un melnā krāsā. Pudeles nesatur bisfenolu un ir piemērotas gan “AQVIA Exclusive”, gan “AQVIA Balance” modeļiem.

Tilpums: 1 litrs

AQVIA DIVU PUDEĻU KOMPLEKTS

Ērts risinājums, ja vēlaties paņemt gāzēto ūdeni līdzi uz sporta zāli vai dienas izbraukumā! AQVIA divu puslitra pudeļu komplekts ir piemērots visiem AQVIA aparātiem. Ietaupiet naudu un samaziniet vides piesārņojumu, pagatavojot dzirkstošo dzērienu mājās! Šīs elegantās skandināvu stila pudeles baltā un melnā krāsā nesatur bisfenolu un ir piemērotas visiem AQVIA un “Happy” aparātiem.

Tilpums: 2 x 0,5 litri

AARKE ŪDENS PUDELE

Šai parocīgajai, elegantajai AQVIA ūdens pudelei no tērauda ir nerūsošā tērauda skrūvējamais vāciņš un pamatne. Kvalitatīvā plastmasas pudele no netoksiska PET materiāla ir saderīga ar “Aarke” gāzētā ūdens aparātu.

Tilpums: 1 litrs

Modernas ūdens pudeles

AQVIA un “Aarke” ūdens pudeles ir izgatavotas no PET plastmasas. Pudeles nesatur bisfenolu, ftalātus un citus kaitīgus materiālus. Visu pudeļu kvalitāte tiek rūpīgi pārbaudīta, tostarp — spiediena testā. Visas AQVIA ūdens pudeles ir aprīkotas ar bajonetsavienojumu, tādēļ tās ir viegli ievietot un izņemt no gāzētā ūdens automāta, pagriežot pudeli par vienu astotdaļu.

PET pudeles ir vieglas, un tās var ērti izmazgāt ar rokām. Pudeļu lietošanas ilgums ir aptuveni 3 gadi. Derīguma termiņš, kura laikā tiek garantēta droša lietošana, ir norādīts uz pudeles. Nemazgājiet šīs pudeles trauku mašīnā — karstais ūdens ietekmēs plastmasas izturīgumu!

Pieejami divi AQVIA ūdens pudeļu izmēri: 0,5 un 1 litrs. “Aarke” pudeles tilpums ir 1 litrs.

 Jaunas pudeles var iegādāties no visiem AGA mazumtirgotājiem.

Atcerieties, ka gāzētā ūdens automātos drīkst apstrādāt tikai ūdeni.

Nemazgājiet pudeles trauku mašīnā vai ļoti karstā ūdenī!

Tuvojoties derīguma termiņa beigām, apmainiet veco pudeli pret jaunu.

Pagatavojot citus dzērienus, pievienojiet dzēriena koncentrātu tikai tad, kad ūdens jau ir piesātināts ar ogļskābo gāzi.