Gāzēšanas aparāti

Ūdens pudeles

Exclusive Stainless Steel

AQVIA Exclusive Stainless Steel ir ļoti kvalitatīvs, pilnībā no nerūsošā tērauda izgatavots aparāts. Uz tērauda virsmas, kurai nepielīp netīrumi, nav redzami pirkstu nospiedumi, tātad ierīce vienmēr ir tīra. Ierīce ir ērti lietojama, klusa un ar viegli regulējamu skābuma līmeni. 2013. un 2014. gadā ziemeļvalstu lielākais patērētāju testu organizētājs WiseGuide izvēlējās AQVIA Exclusive par gāzēšanas aparātu testu uzvarētāju.

Visi Balance un Exclusive piederumi (ūdens pudeles un gāzes baloni) tiek izmantoti abu veidu ierīcēs.

AQVIA aparātu nenovietojiet siltuma avota tuvumā!

Made in Sweden

Izmēri:
augstums 437 mm, dziļums
255 mm, platums 135 mm.
Svars: 3,7 kg, iekļaujot oglekļa
dioksīda balonu un PET pudeli.

 

”...ir godam nopelnījis sev vietu virtuvē un ir bērnišķīgi vienkārši izmantojams.”

Ziemeļvalstu lielākais patērētāju testu organizētājs WiseGuide, 09.2014. (no Aftonbladet informācijas)

Balance

AQVIA Balance ir augstas kvalitātes ierīce ar glītu dizainu, turklāt vienkārši lietojama. WiseGuide augstu novērtēja šo gāzēšanas aparātu, tam piešķirot 2013. gada uzvarētāja titulu kategorijā Labākā cenas-kvalitātes attiecība. No kvalitatīvas plastmasas Zviedrijā izgatavotais AQVIA Balance satur smalkas Softell detaļas. Pēc SVT Plus programmas neatkarīgās testēšanas AQVIA Balance tika izvēlēts par 2012. gada labāko gāzēšanas aparāt.

Visi Balance un Exclusive piederumi (ūdens pudeles un gāzes baloni) tiek izmantoti abu veidu ierīcēs.

AQVIA aparātu nenovietojiet siltuma avota tuvumā! 

Made in Sweden

Izmēri:
augstums 436 mm, dziļums
266 mm, platums 143 mm.
Svars: 2,5 kg kopā ar oglekļa
dioksīda balonu un PET pudeli.

 

”...vienreizējs, ražo daudz burbuļu, viegli regulējams ogļskābās gāzes daudzums.”

Ziemeļvalstu lielākais patērētāju testu organizētājs WiseGuide, 09.2014. (no Aftonbladet informācijas)

AQVIA — moderns un ērti lietojams gāzēšanas aparāts

Dzirkstošie dzērieni ar vienu pogas pieskārienu!

AQVIA gāzēšanas aparāts pagatavo gāzēto ūdeni turpat jūsu virtuvē, lai smagās dzērienu pudeles nebūtu jānes no veikala!

AQVIA gāzēšanas aparāts virtuvē izskatās eleganti un iespaidīgi. AQVIA forma un krāsu gamma atspoguļo ziemeļvalstu skaidro, tīro dzīvesveidu.

Atbilstoši lietotāju vajadzībām un vēlmēm izstrādāts gāzēšanas aparāts

AQVIA modeļi ir izskatīgi un tie pārliecina arī lietošanas laikā. Gāzēšanas process ir ne tikai viegls un ātrs, bet arī kluss. Balons ir viegli novietojams, un gāzēšanas poga ir ērti pieejama priekšpusē.

Ierīces izmēri ļauj to vienkārši novietot uz virtuves virsmas starp skapīšiem. AQVIA gāzēšanas aparātam nav nepieciešama elektrība, tāpēc to var paņemt līdzi visur, kur tas ir visnoderīgākais, piemēram, pie ēdamgalda, uz terasi, vasarnīcu vai jahtu... AQVIA aparāts ir ražots saskaņā ar stingrajiem Zviedrijas kvalitātes standartiem, tāpēc ir piemērots nopietnai ikdienas lietošanai. Visi tā komponenti ir draudzīgi videi un pārstrādājami.

AGA gāzēšanas aparātam ir pieejami divi modeļi: AQVIA Exclusive un AQVIA Balance.

 

AQVIA is a registered trademark of Linde Group.

AQVIA gāzēšanas aparāti — vairākkārtēji uzvarētāji patērētāju testos

AQVIA gāzēšanas aparāti ir saņēmuši atzinību neatkarīgos patērētāju testos, kuros ir daudzpusīgi novērtēts to ārējais izskats, lietošanas vienkāršība, cenas-kvalitātes attiecība un gāzēšanas process.

Ziemeļvalstu lielākā patērētāju testu organizētāja WiseGuide 2013. un 2014. gada gāzēšanas aparātu testēšanā ievērojami izcēlās gan AQVIA Exclusive, gan arī AQVIA Balance.

AQVIA Exclusive jau otro reizi tika izraudzīts par uzvarētāju nesenākajā produktu testā 09.2014. Testā tika iekļauti seši tirgū populārākie un vislabāk pārdotie trīs produktu modeļi, un tas tika veikts pēc zviedru laikraksta Aftonbladet pasūtījuma. Pēc vērtētāju uzskatiem, AQVIA Exclusive ”...ir godam nopelnījis vietu virtuvē un ir bērnišķīgi vienkārši izmantojams”. Turklāt žūrija par aparātu izteicās šādi: · rada iespaidu ar savu augsto kvalitāti; · nerūsošais tērauds ir īpaši apstrādāts, lai uz tā nepaliktu pirkstu nospiedumi; · ierīce ir vienkārši lietojama; · skaidra lietošanas pamācība; · lieliska komponentu saderība; · noņemams pārplūdes trauks; · viegli regulējams oglekļa dioksīda līmenis; · veido daudz burbuļu.

Žūrija atzīmēja AQVIA Balance par labāko cenas-kvalitātes attiecību Wiseguide 2013. gadā organizētajā ziņu aģentūras Spektra pasūtītajā testā. Pēc SVT Plus programmas 2012. gadā veiktā neatkarīgā testa ierīce tika izvēlēta arī par labāko gāzēšanas aparātu. 

Visus testa rezultātus skatiet šeit:

Wise Guide TT March 2013

AQVIA® Balance danskvandsmaskine Bedst i Test 2012

SVT Plus Autumn 2012 Politiken Oct-2010