AGA

Gustav Dalen

AGA ir vadošais uzņēmums rūpniecisko un pārtikas gāzu jomā Latvijā un Ziemeļeiropā. AGA zīmols ir ar vairāk nekā 100 gadu ilgām tradīcijām, kopš nobela prēmijas laureāts Gustavs Dalēns /Gustav Dalén/ bāku darbībā ieviesa acetilēnu, kas bija revolucionārs pavērsiens visā pasaulē.

Gāzes ir ļoti dažādas un tās izmanto visdažādākos veidos, par ko daudzi pat nevar iedomāties, – pārtikas iepakošanā, metināšanā, saldēšanā, apkurē, rūpnieciskajā tīrīšanā un laboratoriju analīzēs. AGA rūpnieciskajām gāzēm ir būtiska nozīme metalurģijas procesos, ķīmisko vielu ražošanā, pārtikas pārstrādē, vides aizsardzībā, stikla un elektronikas rūpniecībā, farmācijas nozarē un zinātniskajā pētniecībā un attīstībā.

Kad dzerat alu vai atspirdzinošu dzērienu, AGA ogļskābā gāze gādā par to, lai tas dzirkstītu. Ar mūsu gāzēšanas iekārtu arī savās mājās varat iegūt gāzētu krāna ūdeni – kā ikdienas greznību. Propāna gāze varētu būt vajadzīga gan grila darbināšanā, gan iekšpagalma apsildē vasaras vakaros.

AGA uzņēmums šobrīd ietilpst vadošas pasaules korporācijas The Linde Group sastāvā. Mūsu uzņēmums strādā uzmanības centrā vienmēr paturot klientu vajadzības un piedāvā tām atbilstošus risinājumus.

Lasiet vairāk par AGA un rūpnieciskajām gāzēm.